Urban František (Praha 1868 - 1919 Praha)
Návrh opony pro plzeňské divadlo, popsáno a datováno dole uprostřed Plzeň opona divadla 3. 6. 1899, pastel/papír, 114 x 144 cm, restaurované okraje, sklo, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |